«

»

Gru 07 2019

Informacje dla rodziców 7 Grudnia 2019 wersja zaktualizowana Sobota 8:00 AM

Informacje dla rodziców

Po krótkiej przerwie i czasie spędzonym z  rodziną mamy dwie soboty zajęć do końca tego roku. Jestem pewna, że Święto Dziękczynienia było dla wszystkich uczniów i ich rodzin miłe i spokojne.

Maturzyści powrócili już z wycieczki po Polsce z wielkim bagażem miłych wrażeń i nowych doświadczeń. To czego uczyli się na lekcjach w polskiej szkole mogli doświadczyć i zobaczyć na własne oczy. Setki przejechanych kilometrów, przebiegniętych schodów, zwiedzonych miast, nowych ulic, poznanych zabytków, kościołów, pomników, miejsc pamięci, tysiące zdjęć i wspólnie spędzonego czasu. Smak polskiego chleba i polskich potraw, wiele zakupionych pamiątek, spotkania z rodziną, zdarza się tylko raz. Dziękujemy za zaufanie  i powierzenie nam opieki nad młodzieżą ale szczególne podziękowanie należy się wychowawczyni Pani Beacie Kozłowskiej. Mamy nadzieję, że swoimi doświadczeniami młodzież podzieli się z uczniami klas licealnych w najbliższym czasie i zachęci kolejnych uczniów do wzięcia udziału w wycieczce na następny rok.

  • W sobotę 7 grudnia będziemy gościć w szkole świętego Mikołaja, który obdaruje wszystkich prezentami. Każda klasa będzie miała robione pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem w kafeterii. Nauczycieli proszę o ułożenie wystawy miast, żeby mieć raz jeszcze możliwość pooglądania i przypomnienia Po zajęciach zmiany porannej będzie również możliwość robienia zdjęć indywidualnych. Zdjęcia indywidualne z Mikołajem nie będą robione wszystkim uczniom – tylko tym, których rodzice wyrażą taką chęć. Rodzice, którzy chcą zakupić zdjęcia grupowe oraz/lub indywidualne proszeni są o wypełnienie załączonej formy i zwrócenie jej do biura szkolnego 7 grudnia przed zajęciami. Zdjęcia grupowe i indywidualne będą do odebrania w biurze szkoły. Opłatę ($10 za zdjęcie grupowe, a $ 5 za mniejszy format indywidualne)można uregulować wraz z zamówieniem lub przy odbiorze.
  • Pamiętajmy o konkursie z naszym patronem, prace przekazujemy nauczycielom poszczególnych klas, za konkurs odpowiedzialna jest Pani Bernadeta Polak.
  • Spotkanie z rodzicami klas maturalnych zostało przełożone na pierwszą sobotę stycznia o godzinie 8:30 w Sali 325. Za zmianę przepraszamy.

14 grudnia maturzyści będą mieli sesję zdjęć do pamiętnika studniówkowego oraz będzie nagrywany film dla maturzystów. Modzież proszę o dostosowanie się do wymogów nauczycieli jak w tym dniu mają się ubrać.

 

Dziękuje za współpracę,  dyrektor szkoły                                                         

                                                                                        

Zamówienie na zdjęcia ze Św Mikołajem