Sty 29 2020

Informacje dla rodziców 1 lutego 2020

Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice, spotkania z nauczycielami w następnym tygodniu. Wasze zainteresowanie i troska o dziecko wpływa pozytywnie na ich zainteresowanie szkołą i uczenie się języka.

SPOTKANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI –8 lutego 2020 w salach lekcyjnych

W NASTĘPUJĄCYM PORZĄDKU:
o 8:30am – zmiana poranna – klasy 0-2
o 11:00am – zmiana poranna – klasy 3 – 8,

• o 11:45am o godz. 11:45am – klasy licealne 9 i 10
  • o 12:00pm – zmiana popołudniowa – klasy 0-2
    o 2:30pm – zmiana popołudniowa – klasy 3-8

Sobota 15  LUTEGO –  BAL Walentynkowy

Szanowni Rodzice, popierajmy wspólne projekty, które sprawiają, że szkoła nasza jest atrakcyjna, konkurencyjna i znana w środowisku polonijnym. Dodatkową atrakcją tego wieczoru będzie Polonez, PHOTO BOOTS, świetna muzyka i atrakcyjna loteria. ZAPRASZAMY!

1 lutego zapraszamy Rodziców na warsztaty zdrowego żywienia.

Czy piramida żywieniowa jest warunkiem utrzymania dobrego stanu zdrowia?

Bal studniówkowy!!!

Kochani Maturzyści!

Dziękuję Wam za świetna zabawę, imponujący wygląd, wspaniałą atmosferę i zachowanie godne podziwu! Życzę Wam powodzenia na maturze i trzymam za Was kciuki!

Drodzy Rodzice, podkreślając Wasz wysiłek i wkład w organizację  tej uroczystości, chciałam każdemu z osobna bardzo serdecznie podziękować.

Halina Żurawski – Dyrektor Szkoły