«

»

Sty 02 2020

Informacje dla rodziców 4 stycznia 2020

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice, w Nowym Roku składam najserdeczniejsze życzenia szczęścia zdrowia, pomyślności , wszelkiej ludzkiej życzliwości,
odwagi i pokory aby umieć zauważać drugiego człowieka. Spełnienia marzeń i błogosławieństw na każdy dzień, by być szczęśliwym, spełnionym, radosnym i pożytecznym dla innych. Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, upominki i oznaki życzliwości w czasie Świąt.

 

 

  • 4 stycznia pierwsze zajęcia w roku 2020
  • 25 stycznia nie ma zajęć w szkole, STUDNIÓWKA klas maturalnych, jesteśmy gospodarzami wielkiego balu w którym bierze udział ponad 500 maturzystów z aglomeracji chicagowskiej.
  • Msza szkolna 12 stycznia, godzina 10:15
  • KLASOWE ZDJĘCIA ZE ŚW. MIKOŁAJEM będą dostępne w biurze szkoły.
  • Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w procesji trzech króli .
  • BILETY NA BAL WALENTYNKOWY są do nabycia na dolnym korytarzu szkoły u Pani Kingi lub Ani.
  • Spotkania rodziców z wychowawcami klas8 lutego 2020
  • Spotkania rodziców klasy maturalnej 11 stycznia godzina 8:30

 

 

Dziękuje za współpracę,

Dyrektor szkoły

 

Lista uczniów , którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt.

„Portret św. Ferdynanda” Uroczyste wręczenie nagród  8 lutego 2020.

 

  1. Jozef Nowak, 7 B
  2. Weronika Sakowicz, 9B
  3. Paulina Szewczyk, 5 A
  4. Emma Sokol, 6B
  5. Olivia Bosak, 7A
  6. Hanna Dominikowska, 5A
  7. Natalia Kurczak, 7H
  8. Carmen Gaeta, 1B
  9. Patrick Bajkowicz 1B
  10. Alden Zawatero, 1B
  11. Maciej Mendus 5A
  12. Amelia Michalczyk, 2A
  13. Daniel Bajkiewicz, 1B
  14. Eliza Grzech , 2A
  15. Nathan Ciesla, Robert Roszko 4A
  16. Thomas Kozin, 1B
  17. Zuzanna Gorecka 4A
  18. Paula Stromczynska 4 A
  19. Kacper Walkowski 1B
  20. Jakub Wiater, 1B
  21. Kacper Aleksandrowicz 1B
  22. Olivia Bosak 6 A
  23. Blanka Bosak 3A
  24. Adam Zdrada 1B
  25. Julia Szwajnos 7A
  26. Zofia Gacek 5a
  27. Olivia A. 4A
  28. Mathew Jaskiewicz 4A
  29. Sarah Choudhry 6B
  30. Jagoda Porebski 5E
  31. Wictoria 2
  32. Olivier Wisznicki1B
  33. Jakub Boratynski 2C
  34. Klaudia Jakuszewski 6C
  35. Zuzanna Bielak 8E
  36. Dominik Rejkiewicz, 7C
  37. Mikolaj Papciak, 7 C
  38. Victoria Basta, 8E
  39. Bartek Pacer, 7C
  40. Victoria Magda, 8E
  41. Wojciech kozyra 8 E
  42. Emilka Wail 8 E
  43. Paulina Wec 5A