Sty 06 2020

3131 N Mason Ave, Chicago, IL 60634 | Tel: (773) 945 0505

www.polskaszkolaferdynanda.org

Chicago, 8 listopada 2019

25 stycznia 2020 roku, maturzyści z ponad 50 polskich szkół aglomeracji Chicago, zatańczą trady- cyjnego Poloneza na Balu Studniówkowym.
Jest to wielkie przeżycie nie tylko dla nich samych, ale także dla wielu z nas, rodziców, nauczycieli, którzy we wspomnieniach mają ten niezwykły wieczór sprzed lat.

W czasie Balu Maturalnego zostaną wręczone stypendia naukowe dla “Najlepszych z Najlepszych”. Wsród kilkuset uczniów jest wielu takich, których należy wyróżnić i nagrodzić za kilkunastoletnią naukę języka polskiego, patriotyzm, kultywowanie tradycji.

Zapraszamy serdecznie do sponsorowania stupendiów naukowych naszych przyszłych lekarzy, adwokatów, Ambasadorów Polskości, pracowników naukowych, wynalazców i po prostu dobrych, mądrych, uczciwych ludzi.

Państwa nazwiska, nazwy firm, instytucji wraz życzeniami znajdą się w specjalnie wydanym na tę okoliczność – Programie. Zapraszamy:

Złoty sponsor Srebrny sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

(1 strona w złotej ramce) $2000 (1 strona w srebrnej ramce) $1000 (1 strona) $500 (1/2 strony) $200 1 linijka $50

Zgłoszenia wraz z czekiem ciągle jeszcze można nadsyłać na adres:

Polska Szkola Katolicka im. św. Ferdynanda w Chicago

3131 N. Mason Ave, Chicago, IL 60634

Informacje: Marta Robak tel. (847) 312 6144 (Prosimy – Nie przesyłać reklam!) Logo firm, instytucji, życzenia – email: polonijnastudniowka@gmail.com

Wspomagając kwiat polskiej, polonijnej młodzieży dodajemy im skrzydeł, by mogli “wznosić się ponad poziomy”.

Organizatorzy Studniówki 2020

Polska Szkoła Katolicka im. św. Ferdynanda w Chicago oraz Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce.