Lut 14 2020

Informacje 15 Lutego 2020

• Sobota 15 LUTEGO – SZKOLNY BAL WALENTYNKOWY.

Dziękujemy za przygotowanie i zaangażowanie się w organizację balu całemu Komitetowi Rodzicielskiemu.

• 22 lutego, zapraszamy do szkoły dzieci w strojach karnawałowych od przedszkola do klasy 4. Zabawa dla nich będzie w Sali JTC. Nie można przynosić żadnych dodatkowych akcesoriów.  Tylko rodzice wyznaczeni przez nauczycieli będą mogli wejść do Sali.
    Kwota $10 (do wpłaty u nauczyciela) pokrywa koszty zabawy.
  • Dziekujemy rodzicom, którzy interesują się sprawami szkoły, wspierają i pomagają angażując się w pracę trójek klasowych.
  • Dziękujemy za donację gier, zabawek, książek oraz za pieniądze, które złożyliście dla dzieci chorych oczekujących naszego wsparcia. W tę sobotę będzie odbywać się zbiórka dla chorej Marysi. Dobro powraca. Dziękujemy.
  • 29 lutego klasy siódme będą uczestniczyć w biegu Tropem Wilczym. Nauczyciele klas siódmych poinformują o szczegółach w tę sobotę.
  • W tę sobotę komisja oceni prace konkursowe „Portret św. Ferdynanda”. Prace zostaną nagrodzone w dniu 7 marca.
  • 21 marca wyjazd do Muzeum Polskiego w Ameryce.
  • 14 marca ustna Matura z języka polskiego.

Dziękuję za współpracę

Halina Żurawski

ZBIERAMY dla Marysi

W taki sposób możemy pomóc w sfinansowaniu