«

»

Lut 20 2020

Informacje 22 Lutego 2020

 

Informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice, dziękujemy za udział w naszym balu walentynkowym. Jesteśmy pewni, że wszyscy świetnie się bawili. Już teraz serdecznie zapraszamy na rok następny, a nasz bal będzie dokładnie w Dzień Walentynek.

 

Wręczenie nagród i wystawa prac z konkursu na najpiękniejszy portret św. Ferdynanda  w dniu 7 marca 2020

 

22 lutego, odbędzie się zabawa karnawałowa dla dzieci. Nauczyciele mogą zorganizować czas według własnego planu, a od godziny 10:00 do  11:00 będzie muzyka w Sali JTC dla wszystkich klas od zerówki do klasy trzeciej . Dzieci moga przyjść w strojach karnawałowych. Nie mogą  przynosić żadnych dodatkowych akcesoriów.  Proszę wyznaczyć rodziców do pomocy aby mogli wejść do Sali.  Klasy czwarte będą miały pączek karnawałowy w klasie.
Kwota $10 (do wpłaty u nauczyciela) pokrywa koszty zabawy.

 

 

29 lutego klasy siódme będą uczestniczyć w biegu Tropem Wilczym. Nauczyciele klas siódmych poinformują uczniów o szczegółach w tę sobotę. Autobusy odjadą do Shabonna Parku o godzinie 8:40 ze szkolnego parkingu. Prosimy o zwrot podpisanych form wraz z opłatą do nauczyciela w tę sobotę. Jest to konieczne dla celów organizacyjnych. Proszę zwrócić uwagę na punktualność!!! Powrót przed zakończeniem zajęć na szkolny parking

 

7 marca 2020 o 8:30 klasy 9 pojadą na konferencję dla młodzieży polonijnej pod hasłem „NEXT – Talks for the Future Generation” Konferencja odbędzie się budynku Loyola University z widokiem na Jezioro Michigan.

14 marca odbędzie się egzamin, ustna Matura z języka polskiego.

 

21 marca wyjazd do Muzeum Polskiego w Ameryce temat: Batory wyjadą klasy szóste i klasy ósme. Opłata za książeczki programowe $10 dolarów. Szkoła pokrywa koszty związane z transportem i wstęp za bilety do Muzeum.

 

 

Dziękuje za współpracę – dyrektor szkoły