«

»

Lut 28 2020

Informacje dla rodziców 29 Lutego

Bardzo dziękuję nauczycielom klas młodszych za organizację zabawy karnawałowej dla dzieci, a w szczególności panu Kamilowi, pani Oli i Ali Hejnar za prowadzenie zabaw z muzyką. Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i porządkowanie klas po zabawie.

Serdeczne podziękowania dla uczniów, którzy brali udział w konkursie „Stawiam na Polski” Dla nas jesteście zwycięzcami. Dziękuję nauczycielom Pani Katarzynie  i Pani Bożenie za przygotowanie.

 

 • Drodzy uczniowie, każdy z was w czasie postu będzie składał swoją wielkopostną jałmużnę przeznaczoną na pomoc misjom. Pamiętajcie, że Wy możecie pomóc tym, którzy żyją w wielkiej biedzie.
 • 29 lutego bierzemy  udział w obchodach DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Przed wyjazdem zbieramy się w klasach. Nauczyciele sprawdzają obecność, zabieramy formy i wyjeżdżamy autobusami o godz. 8:40 Do szkoły wracamy przed godziną 12:00.
 • Za tydzień uczniowie otrzymają FORMY REJESTRACYJNE na rok 2020/2021. Bardzo prosimy zapoznać się z ważnymi informacjami na przyszły rok szkolny. Wcześniejsza rejestracja pozwala na lepsze planowanie i organizowanie pracy w szkole. Dziękujemy za zrozumienie.
 • 7 MARCA FORMY REJSTRACYJNE na nowy rok szkolny
 • 7 MARCA ogłoszenie wyników i rozdanie nagród z konkursu o patronie szkoły.
  Od 1-24 MARCA   – Rodzinny Kongres Ewangelizacyjny
 • 14 MARCA – EGZAMIN MATURALNY, część ustna.
 • 14 MARCA – warsztaty palm wielkanocnych.
 • 21 MARCA POCZĄTEK REJESTRACJI na nowy rok szkolny 20/21
 • 28 MARCA – zebranie z RODZICAMI w celu podsumowania i rozlosowania nagród.

                         Dziękuję za współpracę, dyrektor  szkoły