«

»

Lut 05 2020

Informacje dla rodziców 8 lutego 2020

Informacje dla Rodziców

Msza św. rodzinna 9 lutego o godzinie 10:15 serdecznie zapraszamy.

Sobota 15 LUTEGO – BAL WALENYNKOWY
Komitet Rodzicielski naszej szkoły organizuje BAL dla dorosłych w Sali JTC. Dochód z zabawy jest całkowicie przeznaczony na potrzeby szkoły.  Jedną z atrakcji zabawy jest LOTERIA FANTOWA. Do wygrania ciekawe nagrody.

Bilety  na loterię można zakupić w każdą sobotę w biurze szkoły. Zachęcamy i dziękujemy za wsparcie naszej szkoły.

  • Dziękujemy Pani Agnieszce Ploska za warsztaty zdrowego żywienia, która w bardzo profesjonalny sposób przybliżyła jak zadbać o swoje zdrowie i jak pozbyć się dolegliwości oczyszczając swój organizm. Zapraszam Państwa do skorzystania z jej wiedzy i doświadczenia w tym kierunku telefon 773-727-3554.
  • Klasy czwarte wyjeżdżają na przedstawienie „Księżniczka na ziarnku grochu” do Copernicus Center. Bardzo proszę o dostosowanie się do wymagań nauczycieli by zdążyć na czas.

 

Dziękuję za współpracę

Halina Żurawski

Dziękujemy sponsorom i fundatorom stypendiów Studniówka 2020