«

»

Lut 20 2020

St Ferdinand Fish Fry Sign up !

Piątkowe Obiady Rybne u Św. Ferdynanda

Dnia 28 Lutego rozpoczynamy w naszej parafii doroczne Piątkowe Obiady Rybne. Przez wszystkie piątki Wielkiego Postu nasz team wolontariuszy serwować będzie obiady dla parafian i wszystkich chętnych po bardzo korzystnych cenach. Jest to dla nas jeden z największych Fundraisers, z którego dochód przekazany będzie na cele parafialne – potrzeba zatem mnóstwa rąk do pomocy. Pomóż nam czynić nasz kościół parafię domem dla nas wszystkich, do którego zawsze warto wracać. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego teamu wolontariuszy i w ten sposób pomóc nam w tym wielkim dziele wypełnij poniższy formularz klikając w link i bądź z nami. 

https://forms.gle/8iGcawie1SzA17Ar6

Pomagając nam masz szansę odrobić swoje service hours

Serdecznie Zapraszamy !