Mar 06 2020

Informacje dla rodziców 7 Marca 2020

FORMY REJESTRACYJNE NA NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021 zostaną przekazane uczniom w klasach wraz z ważnymi informacjami.

PIERWSZE ZAPISY 21 MARCA ZAPRASZAMY.

W tę sobotę uczniowie otrzymają FORMY REJESTRACYJNE na rok 2020/2021. Bardzo prosimy zapoznać się z ważnymi informacjami na przyszły rok szkolny. Wcześniejsza rejestracja pozwala na lepsze planowanie i organizowanie pracy w szkole.

Dziękujemy za zrozumienie

WYPEŁNIONE FORMY WRAZ Z ZALICZKĄ NALEŻY ZWRÓCIĆ
DO 8 KWIETNIA 2017

• Niedziela 8 marca – Msza św. szkolna o godz. 10:15am.
    Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami
  • Planowane na 7 MARCA ogłoszenie wyników i rozdanie nagród z konkursu o patronie szkoły NIE ODBĘDZIE SIĘ z powodu choroby nauczyciela – PRZEPRASZAMY

Od 1-24 MARCA   – Rodzinny Kongres Ewangelizacyjny

• 14 MARCA – EGZAMIN MATURALNY, część ustna.
  • 14 MARCA – warsztaty palm wielkanocnych.
  • 21 MARCA POCZĄTEK REJESTRACJI na nowy rok szkolny 20/21
  • 29 MARCA – zebranie z RODZICAMI w celu podsumowania i rozlosowania nagród.
  • W ubiegłą sobotę uczniowie otrzymali ulotkę przypominającą o spisie ludności CENSUS 2020. Przypominamy, aby każdy spełnił obowiązek rejestracji,

Jest to bardzo ważne dla nas i naszego przyszłego bytu, nie czekajmy aż odwiedzi nas urzędnik. Więcej informacji na ten temat otrzymacie Państwo na zebraniu 29 marca.

• W biurze szkoły zostało jeszcze kilka zdjęć z MIKOŁAJEM, jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę zakupić dla swoich bliskich lub dla siebie na pamiątkę, bardzo serdecznie zapraszamy.

Dzieci nasze tak szybko rosną, a zdjęcia są najlepszą pamiątką w ich dorosłym życiu.

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za pełnienie dyżurów na szkolnych korytarzach. Pamiętajmy jednak, by dyżur polegał na tym, iż bierzemy odpowiedzialność za to co dzieje się na korytarzu i w szkole. W ubiegłą sobotę miały miejsce różne niekontrolowane zajścia. Nikt z rodziców dyżurnych nie zwrócił na nie uwagi. Bądźmy czujni i bardziej przezorni, bo okazuje się, że dzieci nasze są bardzo przebiegłe.