Kwi 21 2020

Ważna informacja dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej (5/2/2020)

Uwaga !!!

Pierwsza Komunia Święta to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców. Ze względu na epidemię Covid-19 Gubernator J.B. Pritzker przedłużył w Stanie Illinois tzw. “Stay-at-Home” do 30 maja. W związku z tym nadal:
• Wszystkie kościoły i kaplice adoracyjne muszą być zamknięte do czasu uchylenia zarządzenia gubernatora.
• Na terenie parafialnym i szkolnym nie mogą być odprawiane żadne Nabożeństwa i inne zgromadzenia modlitewne.
• Wszystkie Sakramenty łącznie z Sakramentem Pierwszej Komunii Świętej zostały przełożone.
Termin Pierwszej Komunii Świętej będzie można zaplanować najwcześniej na październik po zniesieniu zarządzenia gubernatora i za zgodą Archidiecezji Chicago.
Prosimy regularnie sprawdzać stronę internetową naszej szkoły, jak również stronę naszej Parafii www.stferdinandchurch.com gdzie będziemy publikować aktualne informacje, gdy tylko będą dostępne.
W niedziele, 17 maja o godz. 1:45pm zapraszamy wszystkie rodziny do udziału we Mszy Świętej na zakończenie roku katechetycznego, która będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube naszej Parafii Św. Ferdynanda, a w której wezmą udział wszystkie polonijne szkoły Archidiecezji Chicago.
Otaczamy wszystkich modlitwą, życzymy zdrowia, wewnętrznego spokoju i błogosławieństwa Bożego!
Beata Bosak
Koordynator katechetyczny Szkoły Św. Ferdynanda