«

»

Kwi 26 2020

Zakończenie roku i egzaminy końcowe

Szanowni Rodzice!  Drodzy Uczniowie!

Zbliżamy się do ukończenia Roku Szkolnego 2019/2020. Jak co roku klasy ósme na zakończenie szkoły podstawowej piszą egzamin końcowy, tak i w tym roku 2 maja w sobotę, klasy ósme będą pisać swój egzamin. Wszystkie ważne informacje dotyczące egzaminu otrzymacie od nauczycieli wychowawców.

9 maja w godzinach od  9-12 uczniowie  klasy jedenaste przystąpią do pisemnego egzaminu maturalnego. Wszystkie informacje dotyczące egzaminu otrzymacie od swoich wychowawców. Jest to wyjątkowa sytuacja gdzie takie egzaminy piszemy w domu, bez swoich przyjaciół i kolegów ze swojej klasy, bez emocji, przeżyć i radości ze zdanego egzaminu dojrzałości. W szkole na Was czekają pamiętniki, zdjęcia i USB z nagraną studniówką. Mocno wierzę, że czas się zmieni i będziemy mogli się spotkać na zakończenie aby sobie wspólnie podziękować i pożegnać się z nauczycielami i przyjaciółmi z którymi spędziliście 12 lat swojej młodości.

Pamiętajcie, że bardzo za Wami tęsknimy, a szkoła jest pusta i smutna bez Was.

Życzę Wam trafnych odpowiedzi na egzaminie oraz satysfakcji z ukończenia Polskiej Szkoły im. Św. Ferdynanda.

Piosenka dla Was             https://www.youtube.com/watch?v=GaNFwjh6ivE