Cze 13 2020

Rekrutacja 2020/2021

Drodzy Rodzice,
Bardzo dziękujemy za wsparcie w tym trudnym czasie.

Dziękujemy za pomoc dzieciom w nauce oraz korzystanie z lekcji darmowych w miesiącu czerwcu.
Przypominamy, że w tym trudnym czasie wyszliśmy do Państwa po raz pierwszy z nową propozycją i umożliwiamy zapisy online oraz płatność kartą płatniczą. Informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły. Wszystkich uczniów, nowych i już uczęszczających do szkoły, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Dla tych rodziców, którzy nie skorzystają z rejestracji elektronicznej zapraszamy do szkoły w wyznaczone dni, które zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.
Nasza szkoła powinna wrócić́ do pracy we wrześniu 2020. Jeżeli nastąpiłyby jakiekolwiek zmiany i ograniczenia w powrocie do szkoły, będziemy Państwa o tym na bieżąco informować.

W przypadku pytań do Państwa dyspozycji jest;
administracja i dyrektor szkoły ;

b.aleksandra.sekretariat@gmail.com, martarobak@yahoo.com, arpanek2002@yahoo.com i halinazur.hz@gmail.com