«

»

Sie 21 2020

Pierwsza Komunia Święta – Termin i informacje

I Komunia Święta w Kościele św. Ferdynanda

 

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego, czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł i nasze serce.

Szanowni Rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

Uroczysta Msza Święta, na której dzieci po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, czyli prawdziwe ciało Chrystusa  zaplanowana jest na dzień 3 października 2020, tj. sobota o godzinie 11:00 z rana. Bliższe informacje dotyczące przygotowań i samej uroczystej Mszy Świętej zostaną przekazane przez siostrę Agnieszkę i Panią Beatę Bosak.

Z wyrazami szacunku

Halina Żurawski