«

»

Wrz 24 2020

Komunikat dla rodziców #2

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Rozdanie świadectw za ubiegły rok szkolny będzie miało miejsce w nadchodzącą sobotę. Nauczyciele w poszczególnych klasach rozdadzą świadectwa uczniom, którzy uczęszczają do szkoły. Dla uczniów, którzy z różnych powodów opuścili szkołę św. Ferdynanda, świadectwa można będzie odebrać od Pani Sekretarki w dniu 26 września po godzinie 12:30 z biura szkoły.

26 września kończymy sprzedaż podręczników. Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zakupić książek w tę sobotę od 9:15 do 12:00 będzie można dokonać przedpłaty u rodziców z Komitetu Rodzicielskiego, a w następną sobotę uczeń otrzyma książki.

3 października w naszym kościele odbędzie się uroczysta Komunia Święta dla dzieci będących obecnie w klasie trzeciej. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

Bardzo prosimy o stosowanie zasad dotyczących COVID-19, ubieranie masek przed szkołą, unikanie zgromadzeń w grupach. Wychodzenie uczniów ze szkoły od tego tygodnia będzie rozłożone co 3 minuty dla poszczególnych klas.

20 września w Bazylice św. Jacka odbyła się uroczysta Msza Święta dla absolwentów. Przepraszamy wszystkich, którzy nie mogli wejść do kościoła ze względu na ograniczenia. Dziękuję uczennicom za reprezentowanie 42 maturzystów, którzy zakończyli przygodę z polską szkołą.

Dziękuje za współpracę
Halina Żurawski

 Dyrektor Szkoły