Wrz 11 2020

Ważny Komunikat

Z przykrością informujemy, że rodzice nie mogą wejść na teren szkoły i nie mogą uczestniczyć w Mszy Świętej na rozpoczęcie.

• Prosimy o punktualność i odbieranie dzieci ze szkoły o właściwym czasie.

• Wszystkich obowiązują maseczki, przed wejściem będzie mierzona temperatura

• Przed szkołą do wejścia ustawiamy się z zachowaniem należytej odległości.

• Rodzice są zobligowani do przygotowania dokumentów (formularzy) podpisanych i zwrotu w pierwszym dniu szkoły.

• Formy do wydruku znajdują się na stronie internetowej szkoły.

• Uczeń nie będzie mógł wejść na teren szkoły bez brakujących dokumentów.

• Podczas zajęć uczniowie wraz z wychowawcami będą uczestniczyć w Mszy Świętej 9:30 klasy 1-5 o godz. 11:00 klasy 6-8 i liceum.

• Wejście do szkoły dla liceum od godziny 8:30, a dla pozostałych uczniów od 8:45

• Lekcje dnia 12 września według planu

• Już od pierwszego dnia potrzebujemy plecaki, książki i przybory szkolne

• W dniu 12 września nie ma dodatkowych zapisów ani sprzedaży książek

• Do szkoły wchodzimy jednym z wyznaczonych wejść i szkołę opuszczamy tym samym wejściem/wyjściem.

• W plecaku uczeń powinien mieć podpisaną plastikową buteleczkę wody i dodatkową maseczkę.

• Bardzo prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc w rozpoczęciu roku szkolnego.

• Wszystkim życzymy bezpiecznego pobytu w szkole, dziękujemy za zrozumienie i życzliwość.

Dyrekcja i Komitet Rodzicielski.