«

»

Paź 19 2020

Komunikat dla rodziców nr 6

INFORMACJE DLA RODZICÓW

1. Choć szara jesienna aura, nastrajała nas do siedzenia w ciepłej klasie, w ostatnią sobotę wyszliśmy z klas na zewnątrz aby wspólnie świętować ważny dla nas Dzień Dwujęzyczności. Kolory biało-czerwone ubarwiły teren szkoły gdyż każda klasa świetnie do tego dnia była przygotowana. Za wszystko dziękujemy Wam rodzice i nauczyciele. Zdjęcia można oglądać na szkolnym FB.
2. Klasy maturalne spotkały się ze studentami z Nortwestern University i Panią dr. Wiolettą Pruchniak z KUL w celu przygotowania się do egzaminów oraz ukierunkowania i sprecyzowania postanowień na studiowanie i planowanie przyszłości swojej edukacji.
3. Pięknie wykonane plakaty, dekoracje i hasła z okazji dwujęzyczności wskazały jak wiele mamy utalentowanej młodzieży i rodziców.
4. Dziękujemy rodzicom z klasy zerowej za zrozumienie faktu procedur w związku z przypadkiem COVID i uczestniczenie w lekcji na Zoom.
5. Klasy najmłodsze za piękne przygotowanie się do lekcji zostały obdarowane małymi upominkami.
6. Jak zwykle przypominamy o noszeniu maseczek i respektowaniu innych, którzy są szczególnie narażeni, a ich historii i losu nie znamy.
7. 31 Października przypada Halloween w tym dniu dzieci z klas 0-3 mogą przebrać się w kostiumy świętych. Nie będzie balu przebierańców, ale za najbardziej kreatywny strój będą nagrody.
Dziękuje za współpracę Halina Żurawski
Dyrektor Szkoły