«

»

Lis 11 2020

Komunikat # 9

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Już za nami dwa miesiące zajęć w szkole. Jak do tej pory nasz Komitet Rodzicielski dzielnie radzi sobie z wszystkimi obostrzeniami. Każde wejście jest przez nich konsekwentnie sprawdzane i pilnowane. Uczniowie zdają sobie sprawę z konsekwencji w przypadku zaniedbań. Wszyscy jesteśmy czujni i pilnujemy się wzajemnie, a bezpieczeństwo i zdrowie stawiamy sobie za priorytet. Dziękuję Wam za operatywność, odpowiedzialność i współpracę.

  • W tym tygodniu przypada Narodowe Święto Niepodległości Polski. Uczennice z zespołu Radość na tę szczególną okazję zaśpiewały hymn Polski , który zostanie umieszczony na stronie FB Stowarzyszenia Wspólnota Polska i w dniu 11 Listopada o godzinie 12:00 zostanie odtworzony dla całej Polonii Świata.
  • Od lat w naszej szkole działa wspaniały zespół „Radość” pod kierunkiem Pani Marzeny Kuleszy. Młode utalentowane dziewczęta pięknym głosem ubogacają nasze szkolne Msze święte, wiele uroczystości szkolnych i rocznicowych. Poświęcają wiele czasu szlifując ton każdej melodii. Wiele z nich kończąc naukę w szkole pozostaje w zespole wspierając młodsze koleżanki. Zachęcamy wszystkich, którzy uwielbiają śpiew do dołączenia do tej wspaniałej grupy. Pani Marzenie i Wam z całego serca dziękujemy i życzymy wielu sukcesów nie tylko w zespole ale i w życiu osobistym.   
  • Urodziny Biało-Czerwonej To tytuł niecodziennej uroczystości, która przebiegała inaczej jak zawsze. Ze względu na obostrzenia uczniowie klas trzecich i drugiej wraz z nauczycielami śpiewali patriotyczne pieśni na parkingu szkoły i prezentowali chorągiewki własnoręcznie przygotowane na tę okazję.