«

»

Lis 20 2020

Podziękowanie i życzenia Thanksgiving

Szanowni Rodzice ,

W imieniu nas wszystkich pragnę podziękować za mijający okres współpracy. Jest to trudny okres dla wszystkich zarówno dla uczniów, rodziców jak i nauczycieli. Rzeczywistość, z którą przyszło nam się mierzyć jest nieprzewidywalna. Wiele z naszych planów pracy  z wiadomych względów bezpieczeństwa nie mogła zostać zrealizowana. Mam głęboką nadzieję, że sytuacja w najbliższej przyszłości pozwoli na skuteczne działanie i realizację zamierzonych celów. Wszyscy jesteśmy przytłoczeni zaburzeniem naszego porządku, zagrożeniem życia Państwa postawa nacechowana bezinteresownością i wsparciem jest godna najwyższego szacunku. To wielkie dzieło, które płynie z Waszych serc angażując się i poświęcając własne zdrowie dodaje nam skrzydeł. Pozwala nam ugruntować wiarę i siłę w przyjaźń drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, oraz solidarności w obecnej trudnej sytuacji w walce z pandemią koranawirusa.  Na czas Thanksgiving przyjmijcie najlepsze życzenia, aby w zdrowiu i miłej atmosferze oraz gronie najbliższych nie zabrakło słów wdzięczności, czasu na rozmowę z dziećmi, rodzicami i czasu na refleksję.

Z szacunkiem,

Dyrektor Szkoły