«

»

Sty 02 2021

Komunikat #14

Drodzy Rodzice

Nowa księga 365 stron przed nami, niech każda z nich będzie zapisana niebieskim kolorem.  Nie żałujmy niczego co z tyłu, łapmy wiatr w żagle, odważnie pędźmy do przodu, bądźmy dla siebie dobrzy, uśmiechajmy się do innych, to pomoże nam przetrwać niekiedy ciężki los. Dla Wszystkich, Nauczycieli, Rodziców oraz uczniów życzę, żeby spełniały się marzenia – te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe. Życzę także spełniania w życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabinie kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa. Życzę, abyśmy w ten Nowy Rok weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała nas nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę także wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały nas osoby, które będą dla wszystkich motorem do działania i okazywania dobra innym.

Niech ten Nowy Rok 2021 będzie czasem radosnym i słonecznym.

Życzę Wam wszystkim, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Niech wszystko układa się po Waszej myśli. Nade wszystko ceńmy i szanujmy zdrowie.

W sposób szczególny  chciałabym  podziękować wszystkim za dotychczasowe  zaangażowanie, trud i serce włożone w pracę na rzecz naszej Szkoły. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 Roku życzę sobie i Państwu.

 Lekcje zdalne

 9 stycznia

odbędą się w dogodnych terminach podanych przez nauczycieli. Prosimy Rodziców i uczniów o kontakt z nauczycielami oraz sprawdzanie poczty elektronicznej po szczegółowe informacje dla poszczególnych klas.

 

ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z PROGRAMU STYPENDIALNEGO, wystarczy wypełnić aplikację wraz z założeniem konta. Nie przegapcie okazji.

Scholarship Program | PSFCU 2021

As in previous years the Polish & Slavic Federal Credit Union is offering scholarship programs to its young and ambitious members for their college education. The program consists of the following parts:

Scholarship Program for College-Bound High School Students etc.