«

»

Sty 20 2021

Komunikat #16

Informacje dla Rodziców

W niedzielę 17 stycznia byliśmy obecni na Mszy św. szkolnej. Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom klasy piątej, której wychowawcą jest Pani Teresa Sęk i katechetą Pani Ewa Gołąb za wzorowe przygotowanie czytań w kościele. Na wyróżnienie zasługuje Alicja Rusek, Maja Kucharek i Mateusz Jaśkiewicz dziękujemy też innym uczniom, którzy w tym dniu byli obecni na Mszy św. Szczególne podziękowanie należy się uczniom klasy ósmej, którzy są obecni na Mszach św. z różnej okazji z Pocztem Sztandarowym Szkoły kierowanym prze Panią Dorotę Mendus. Zespół Kropeczki, który prowadzi siostra Agnieszka również zasługują na wyróżnienie. To wszystko sprawia, że możemy jeszcze uroczyściej uczestniczyć w liturgii Mszy świętej i wychwalać Pana Boga wypraszając łaski dla nas i naszych bliskich.

 

Uroczyste Pasowanie na ucznia odbędzie się 13 lutego w kaplicy o godzinie 10:30. Ze względu na panujące w dalszym ciągu ograniczenia na tę specjalną okazję zapraszamy rodziców każdego ucznia lub wyznaczone 2 osoby z rodziny dziecka.

Spotkania Nauczycieli z Rodzicami odbędą się zdalnie dnia 30 stycznia. Wszyscy Nauczyciele prześlą informacje o której i za pomocą jakiej platformy spotkanie się odbędzie. Prosimy Rodziców o obecność na spotkaniach i podpisanie kartki z ocenami, która będzie przyklejona do zeszytu ucznia.

Początek rejestracji na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się w pierwszą sobotę lutego. W każdą sobotę będzie możliwość zapisania dziecka i uiszczenia opłaty osobiście w sali gimnastycznej  po rozpoczęciu zajęć. Godziny rejestracji zostaną umieszczone w kolejnym komunikacie.

Serdecznie zapraszamy.