Lut 13 2021

Komunikat #19

Zapraszamy

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Dnia 13 lutego 2021 nasi uczniowie dwóch klas pierwszych zostaną uroczyście pasowani na ucznia.

W I E L K A    S Z K O L N A     L O T E R I A

Komitet Rodzicielski Szkoły zachęca rodziców i przyjaciół szkoły do wzięcia udziału w specjalnej loterii. Na Was czeka moc prezentów – sami zobaczcie!!! Los  tylko 5 dolarów.  Niespodzianki zdarzają się tylko tym, którzy zakupią nasz los. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkoły w każdą sobotę od 13 lutego do 6 marca  Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na funkcjonowanie szkoły i dla uczniów.

REJESTRACJA DO SZKOŁY

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Jesteśmy gotowi !!!

Drodzy Rodzice, zapraszamy do szkoły na zapisy od dnia 20 lutego nasz Komitet będzie prowadził zapisy w każdą sobotę w sali gimnastycznej. Wejście od strony parkingu,

w godzinach od 9 do 10 z rana.

Aplikację i informację otrzymacie w poczcie emailowej wraz z wyjaśnieniem wszystkich reguł.

Opłatę za szkołę można dokonać czekiem, gotówką lub kartą płatniczą. Dostępna jest też rejestracja  elektroniczna z płatnością Paypal lub kartą płatniczą.

Miejsca w klasach są ograniczone. Bardzo proszę nie zwlekajcie, aby Wasze dzieci mogły kontynuować naukę w naszej szkole.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.