«

»

Lut 05 2021

Loteria Szkolna 2021

Szanowni Rodzice,

 

Coroczną tradycją naszej szkoły jest bal Walentynkowy/Karnawałowy  z którego dochód w całości przeznaczony jest na potrzeby szkoły. Miedzy innymi  na druk książek, nagród z okazji różnych konkursów , stypendia dla naszych ósmoklasistów ,maturzystów oraz pomoce dydaktyczne. Pieniądze  ze sprzedaży biletów na loterie stanowiły największą cześć dochodu.

W tym roku z powodu pandemii zorganizowanie zabawy szkolnej jest niestety niemożliwe, nie zrezygnowaliśmy jednak z organizacji loterii ze wspaniałymi nagrodami. Serdecznie prosimy wszystkie Rodziny o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy, i już dziękujemy Rodzicom którzy zasponsorowali niektóre nagrody.

W tą sobotę każda Rodzina otrzyma kopertę w której znajdziecie Państwo 5 losów oraz ulotkę ze zdjęciami oraz listą nagród. Cena jednego losu to tradycyjne $5.00.

Nagrody wystawione będą w każda sobotę od 2/13 do 3/6 w sali gimnastycznej (wejście od parkingu) w godzinach 8:30 -9:30 oraz 11:30-12:30. Będziecie mogli  wtedy zapłacić za bilety oraz wrzucić losy na wybraną nagrodę/nagrody. Zasady loterii są takie same jak w latach poprzednich. Każda nagroda ma przypisany numer, to Wy Państwo decydujecie na jakie nagrody wrzucacie los. Mamy ogromną nadzieję, że każda Rodzina weźmie udział w loterii, a tym samym wesprze szkołę oraz naszych uczniów.

Losowanie nagród odbędzie się 6 Marca o godzinie 11:30 w sali gimnastycznej, bardzo prosimy Rodziców z trojek klasowych o obecność jeżeli tylko będzie to możliwe.

W niedzielę 14 lutego nagrody będą wystawione również w kościele podczas mszy św. o godzinie 10 rano, 11:30 oraz 3 po południu, serdecznie zapraszamy.

Rodzice licealistów, jeżeli Wasze dzieci same przyjeżdżają do szkoły, możecie podać bilety wraz z pieniędzmi Waszym dzieciom. Podczas przerwy lub zaraz po zajęciach uczniowie przejdą do sali gimnastycznej aby zapłacić oraz wrzucić losy na wybrane nagrody osobiście.

Rodziców młodszych uczniów zapraszamy osobiście do Sali gimnastycznej przed lub po zajęciach. W razie pytań prosimy o kontakt z Ania Panek lub Martą Robak.

Z całego serca zapraszamy Was do udziału w loterii! Dziękujemy za nieustanne wsparcie oraz kontynuację tej wspaniałej tradycji, życzymy wygranej!

 

Z poważaniem oraz życzeniami zdrowia,

Komitet Rodzicielski