«

»

Mar 05 2021

Komunikat #22

REJESTRACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 Zapraszamy na zapisy w każdą sobotę w godzinach od 9 do 10 z rana do sali gimnastycznej. Wejście od strony parkingu. Opłatę za szkołę można dokonać czekiem, gotówką lub kartą płatniczą. Dostępna jest też rejestracja  elektroniczna.

Miejsca w klasach szybko się zapełniają,

liczba uczniów ograniczona.

NIE ZWLEKAJCIE PROSZĘ!!!

 

 MA T U R A 

Matura ustna z języka polskiego w klasie XI B już za nami. Przystąpiło do niego 18 maturzystów. Wychowawcą klasy jest Pani Bożena Odee. Egzamin polegał na przygotowaniu prezentacji stymulowanej materiałem wizualnym i obejmował różne zagadnienia tematyczne połaczone w dłuższą wypowiedź  monologową. Gratulacje dla wszystkich, wyniki celujące.

 

W dobie pandemii koronawirusa, tegoroczny ustny egzamin dojrzałości odbył się w innych nieco warunkach, a sami maturzyści musieli zachowywać wszelkie środki ostrożności. Tylko podczas prezentacji mogli zdjąć maseczki. W oczekiwaniu na prezentację mieli czas dla siebie, mogli porozmawiać, podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz pośmiać się jak to bywało rok temu. Na korytarzu brakowało rodziców, którzy zawsze dbali o to, by maturzyści mieli dobre kanapki, owoce i napoje. Na zakończenie egzaminu składali podpis w  Kronice szkolnej.

W I E L K A    S Z K O L N A     L O T E R I A

ZAPRASZAMY!  OSTATNI LOS!!!

tylko z rana,

 tylko 5 dolarów.

LOSOWANIE JUŻ 6 MARCA