«

»

Maj 18 2021

Jubileusz 30 Lecia kapłaństwa Ks. Proboszcza Zdzisława Torby

Drogi Księże Proboszczu Zdzisławie, drogi Księże jubilacie
Mija 30 lat odkąd przyjąłeś święcenia kapłańskie i  odprawiłeś swoją pierwszą mszę świętą.
Każda taka rocznica jest wspomnieniem powołania i słów „pójdź za mną”
To wołanie kazało Ci opuścić dom rodzinny i pójść drogą, którą wyznaczył Bóg Cieszymy się bardzo, że Bóg przyprowadził Cię do nas i mamy nadzieje, że jeszcze wiele rocznic zarówno Twoich jak i naszych będziemy świętować razem.

Z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich w imieniu społeczności Polskiej Katolickiej Szkoły im. Św. Ferdynanda składamy Ci czcigodny jubilacie najlepsze życzenia, niech dobry Bóg obdarza Cię zdrowiem przez długie lata, niech da Ci siły byś przez długie lata szedł jego drogami, niech Chrystus któremu kiedyś zaufałeś będzie przy Tobie i niech Cię umacnia i strzeże, a Matka Boska niech zawsze ma Cię w swoje opiece
Otaczamy Cię naszą szczerą modlitwą.
Sczęść Boże !