I Komunia Święta

DRODZY RODZICE DZIECI I KOMUNIJNYCH!

Rozpoczął się nowy Rok Szkolny i Katechetyczny 2020/2021. Wasze dziecko przez kilka miesięcy będzie przygotowywało się do Sakramentu Pokuty i Eucharystii. Od samego początku bardzo gorąco proszę wszystkich Rodziców o współpracę z katechetką waszych dzieci – Sr. Agnieszką Michna. Przy pomocy rodziców dziecko ma obowiązek przyswoić sobie krótką treść katechezy i odrobić zadanie domowe. Dziecko musi też opanować materiał (modlitwy) i zaliczyć go w określonym terminie.

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
ODBĘDZIE SIĘ W 15 MAJA 2021 (czyli w trzecią sobotę maja)
O GODZ. 11:00 W KOŚCIELE ŚW. FERDYNANDA

Dokładne informacje dotyczące spotkań dla rodziców i przygotowania do sakramentu będą przekazane przez katechetkę Sr. Agnieszkę Michna.
Więcej informacji w załączonym liście do rodziców.
Beata Bosak
Dyrektor programu katechetycznego

Zabezpieczony: Zadania klasy VIII

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Pokaż strony »